Dilan Polat’ın Yardımcısı Şule “İyi Günde de Kötü Günde de Buradayım” Diyerek Çocuklara Sahip Çıktı

Dilan ve Engin Polat dahil olmak üzere neredeyse tüm Polat ailesinin tutuklanmasının ardından, bir süredir nerede olduğu merak edilen ve kara kutu olarak değerlendirilen yardımcıları Şule’den yeni paylaşımlar geldi. Şule, çocukları göstererek, ‘Buradayım’ dedi.

Kara para aklama ve vergi kaçırdıkları iddiasıyla haklarında soruşturma başlatılan ve mal varlıklarına el konulan Dilan Polat ve Engin Polat çifti 1 Kasım’da gözaltına alındıktan sonra dün gece saatlerinde çıkan tutuklama kararıyla beraber cezaevine sevk edilmişti.

Aralarında Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu, Sezgin Polat, Ahmet Gün, Can Doğu ve Can Polat’ın olduğu mahkemeye sevk edilen 18 şüpheliden 12’si tutuklandı. 6 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Belki denk gelmişsinizdir, yine geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan kişiler arasında Dilan Polat’ın kıymetli yardımcısı Şule’nin de yer aldığı öne sürülmüştü. Fakat Şule’nin adı paylaşılan gözaltı ve tutuklama listesinde yer almadı.

Çift hakkında kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarının ilk etrafta dolanmaya başladığı dönemde, Dilan Polat Şule’nin evleneceği için evden ayrılacağını açıklamıştı ve bu ani ayrılık dikkat çekmişti.

Dilan Polat, Şule’nin evlenince yaşayacağı evi milyonlarla paylaşınca yaşanan gelişmeleri de göz önünde bulunduran sosyal medya kullanıcıları ayağa kalkmış, “Şule nasıl böyle bir evde yaşabiliyor?” diyerek durumu sorgulamıştı.

Bir süre önce evden ayrılan ve Polatların gözaltına alınmasının ardından merak konusu olan kara kutu Şule, geçtiğimiz dakikalarda TikTok hesabından yaptığı paylaşımlarla sessizliğini bozdu.

Önce Milan’la pozunu paylaşan Şule, “Allahtan korkun, ben yaşıyorum ve kimseyi bırakmadım. Zamana bıraktım ve Milan’layım.” dedi.

Ardından aynı açıklamayı videoya alarak yapan Şule, “Siz ne biçim insanlarsınız” siteminde bulundu.

“Bu altınlar paralar verildiği zaman, mutlu huzurlu yaşadığımız zaman burdaysam, en zor ağır günde de buradayım. Kendimi çocukların yanına bıraktım” açıklamasında bulunan Şule, çocuklara sahip çıktığının altını çizdi.

Milan Efe’den sonra Nilda’nın da yanında olduğunu gösteren Şule, “Enerciii” şarkısıyla Nilda’nın saçlarını yaptığı bir video daha paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x