Skandal Görüntüleri Utanmadan Yayınladılar!

Taksicilerle, TAG sürücüleri arasından yaşanan kavgalara bir yenisi daha eklendi. Antalya’da çekilen görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Sosyal medyada büyük tepki çeken görüntülerde bir taksi sürücüsü Martı TAG sürücüsünün aracına binerek tehdit etti. Taksi sürücüsü o anları bir başka arkadaşına videoyla kayda aldırdı.

“SENİ BU ARABANIN İÇİNE GÖMERİM”

Görüntülerde tehditler savuran taksi şoförü TAG sürücüsünün aracının anahtarını da aldı. Taksi sürücüsünün tehditleri şöyle:

“Bir arkadaş geldi dokunmadık ona. Bak bu iki. Ben fabrikalar mahallesinde taksiciyim. Ben fabrikalar mahallesinde ev geçindiriyorum ekmek kazanıyorum. Seni bir daha burada görürsem yaş, baş, dayı, dede, amca, baba fark etmez. Ben senin plakanı şimdi aldım, göndereceğim de. Plakanı kafama da yazdım. Seni yolda yolak da görürüm, denk düşeriz, o zaman senin arabanda bir müşteri görürsem, nereden aldığının bir önemi yok. İçeride girecek olsam bu sana son uyarım. Bu iş çok büyüyecek, benim ekmeğimi kimse alamaz. Benim ekmeğime kimse mani olamaz yukarıdakinden başka. Senin de mani olmaya çalıştığını görürsem seni bu arabanın içine gömerim.”

Sosyal medyada paylaşılan o anlar büyük tepki çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir